top of page

Nič netreba meniť, stačí tvoriť novú budúcnosť

Som  biznis a životná koučka, psychologička, 

konzultantka v oblasti HR, headhuntingu a podnikania.

Mám vyštudované magisterské štúdium Pracovnej a aplikovanej psychológie na Fakulte Sociálnych a ekonomických vied Univerzity Komenského v Bratislave.

Vďaka  absolvovaniu medzinárodne certifikovaných kurzov Business Coaching – ACSTH ICF a Life Coaching – ACSTH ICF v Business Coaching College  v Bratislave som sa vydala na cestu, na ktorej som našla samu seba a robí mi radosť.

Stala som sa medzinárodne certifikovanou biznis a life koučkou, členkou Slovenskej asociácie koučov SAKO. Koučujem podľa medzinárdných štandardov.  Neustále pracujem na zvyšovaní svojho koučovacieho vzdelania a kvalifikáciie. Pracujem na získaní ACC  medzinárodnej certifikácie ICF. 

Robiť, čo máš rád znamená byť slobodný.M
DSCF6274_edited.jpg

Už počas vysokej školy som začala budovať svoj prvý podnikateľský projekt. Spolu s vtedajším partnerom sme vytvorili úspešnú stabilnú firmu v oblasti Facility služieb. 12 rokov som pôsobila na kumulovanej riadiacej manažérsko – personálnej funkcii. Hoci som bola na svoje úspechy hrdá, cítila som, že mojim pravým pracovným naplnením je niečo iné. 

 

Ku koučingu som sa dostala v období, keď v mojim životom zatriasli zmeny. Cítila som, že daná životná zmena je impulzom pre to, aby som sa úprimne zamyslela nad tým, kto som a čo teraz potrebujem. Vďaka pravidelným koučingovým stretnutiam sa mi darilo riešiť náročné situácie. Vytvorila som si nové vízie a začala som ich naplňovať. Vrátila som sa k tomu, čo ma vždy veľmi bavilo, k psychológii, k dôverným, hlbokým rozhovorom, k počúvaniu a sprevádzaniu ľudí na ich ceste. 

Teraz je so mňa koučka a konzultantka. Klientov sprevádzam pri  prekonávaní životných zmien a pri sebarozvoji. Koučujem témy kariérnych zmien, začiatkov podnikania.  V biznis prostredí spolupracujem s lídrami, manažérmi a ich tímami. Venujem sa aj podporným, neziskovým koučingovým aktivitám najmä so študentmi a ľuďmi, ktorí aktuálne prežívajú krízovú situáciu.  

bottom of page