Nič netreba meniť, stačí tvoriť novú budúcnosť

Som  biznis a životná koučka, psychologička, 

konzultantka v oblasti HR, headhuntingu a podnikania.

Mám vyštudované magisterské štúdium Pracovnej a aplikovanej psychológie na Fakulte Sociálnych a ekonomických vied Univerzity Komenského v Bratislave.

Vďaka  absolvovaniu medzinárodne certifikovaných kurzov Business Coaching – ACSTH ICF a Life Coaching – ACSTH ICF v Business Coaching College  v Bratislave som sa vydala na cestu, na ktorej som našla samu seba a robí mi radosť.

Stala som sa medzinárodne certifikovanou biznis a life koučkou, členkou Slovenskej asociácie koučov SAKO. Koučujem podľa medzinárdných štandardov.  Neustále pracujem na zvyšovaní svojho koučovacieho vzdelania a kvalifikáciie. Pracujem na získaní ACC  medzinárodnej certifikácie ICF. 

Už počas vysokej školy som začala budovať svoj prvý podnikateľský projekt. Spolu s vtedajším partnerom sme vytvorili úspešnú stabilnú firmu v oblasti Facility služieb. 10 rokov som pôsobila na kumulovanej riadiacej manažérsko – personálnej funkcii. Hoci som bola na svoje úspechy hrdá, cítila som, že mojim pravým pracovným naplnením  je niečo iné. 

 

Ku koučingu som sa dostala v období, keď v mojim životom zatriasli zmeny. Roky som zbierala odvahu, bojovala so svojim strachom a svojimi sabotujúcimi presvedčeniami, že som neskúsená a nie som dosť dobrá. Cítila som, že daná životná zmena je impulzom pre to, aby som sa úprimne zamyslela nad tým, kto som a čo teraz potrebujem. Vďaka pravidelným koučingovým stretnutiam sa mi darilo riešiť náročné situácie. Vytvorila som si nové vízie a začala som ich naplňovať. 

Teraz je so mňa koučka a konzultantka. Klientov sprevádzam pri  prekonávaní životných zmien a pri sebarozvoji. Koučujem témy kariérnych zmien, začiatkov podnikania.  V biznis prostredí spolupracujem s lídrami, manažérmi a ich tímami.

Mgr. Lucia Danková 

môžeš.sk Koučing

Nám. Martina Benku 12

811 07 Bratislava

IČO: 46527401

0904 003 570

lucia@mozes.sk

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram

© 2018- 2020 Mgr. Lucia Danková -môžeš.sk    Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.