top of page

Cenník

Koučing je investíciou do seba samého – do svojho osobného a profesného rozvoja a vzdelania. Takáto investícia sa Vám už čoskoro vráti v podobe vyššej pracovnej motivácie a výkonnosti, zlepšenia vzťahov v rodine a na pracovisku a celkovou spokojnosťou s kvalitou života.

Individuálny koučing

/online/

životný koučing

kariérny koučing 

rozvoj potenciálu jednotlivca

60 min.

70 Euro

_

5  stretnutí x 60 min.

330 Euro

_

10  stretnutí x 60 min.

650 Euro

Biznis koučing

/online/

biznis koučing

kariérny koučing 

vo firemnom prostredí

 

60 min.

100 Euro

_

5 stretnutí x 60 min.

450 Euro

_

10 stretnutí x 60 min.

880 Euro

Prvých 30 minút zadarmo

Prvú telefonickú konzultáciu v trvaní 30 minút máte zadarmo. Behom nej si upresníme vzájomné požiadavky a dohodneme si, ako bude koučing prebiehať. Prejdeme si čas a podmienky stretnutia. Prvá konzultácia vás k ničomu nezaväzuje.

Platba

Koučing prebieha podľa dohodnutého časového harmonogramu po úhrade zvoleného počtu hodín. Môžete si objednať jednu hodinu, alebo toľko hodín, koľko budete potrebovať. Ceny je možné najmä pri objednaní balíčka niekoľkých spoločných hodín upraviť. 

 

Urobím všetko pre to, aby cena nebola pre Vás prekážkou, najmä teraz v náročnom čase, kedy sa mnohí potýkajú s existenčnými, finančnými, vzťahovými, či zdravotnými problémami a my všetci sa musíme rýchlo prispôsobiť.

Garancia vrátenia peňazí

Koučovací proces môžte kedykoľvek ukončiť, vrátim vám peniaze za nevyužité uhradené hodiny.

Zmena termínu

Ak vám termín dohodnutej hodiny nevyhovuje, môžete ho zmeniť – ozvite sa mi najneskôr 24 hodín pred stanoveným termínom a nájdeme náhradný termín. V prípade neočakávaných udalostí ma kontaktujte čo najskôr. V prípade, že sa neohlásite do začiatku hodiny (mailom, SMS, telefonátom), hodina, bohužiaľ, prepadne bez náhrady.

bottom of page